Oferta indywidualna

Klient indywidualny

Klientów indywidualnych spędzających czas we Wrocławiu zapraszamy na zwiedzanie miasta w innowacyjny sposób. Każdy z uczestników wycieczki może przekonać się jaki możliwości posiada Ninebot. Istnieje możliwość wypożyczenia Ninebota.

Oferat na wypożyczenie minimum 2 urządzeń:

Cena za 3h to 250 zł/ urządzenie,
Cena za 4h to 300 zł/ urządzenie,
Klienci indywidualni mogą poza torem mają możliwość korzystania z wybranych wycieczek z przewodnikiem lub tylko z opiekunem. Ninebot pozwala na zwiedzanie Wrocławia w nietypowy sposób.
Koszt przewodnika dwujęzycznego to 100 zł. 
Każda z wycieczek rozpoczyna się od indywidualnego przeszkolenia uczestników z prowadzenia urządzenia oraz z zachowania bezpieczeństwa podczas trasy. Uczestnicy dostają od nas kamizelki odblaskowe oraz kaski ochronne.
Warunki wypożyczania urządzeń:
Minimalny wiek uczestnika wycieczek to 12 lat. Osoby w wieku od 16-18 lat mogą same uczestniczyć w wycieczkach po uprzednim podpisaniu zgody przez opiekuna. Aby rozpocząć jazdę wymagane jest zapoznanie się z naszym regulaminem. Po wyjaśnieniu regulaminu wymagany jest podpis uczestnika lub opiekuna.

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do współpracy firmy pragnące zorganizować imprezy integracyjne, spotkania oraz eventy dla swoich pracowników. Firmy szukające nietypowych i oryginalnych atrakcji dla swojej kadry pracowniczej również są bardzo mile widziane. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy a ze swojej strony postaramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasza firma i usługi są łatwe do przemieszczenia także nasz sprzęt i specjalny tor dowozimy na miejsce do klientów. Gorąco zapraszamy do współpracy wszelkie firmy poszukujące rozrywki i relaksu na innowacyjnych urządzeniach, obsługa porozumiewa się również po angielsku.
Oferta z torem przeszkód
Nasza oferta obejmuje rozstawienie toru z przeszkodami, co stanowi ogromną atrakcje na imprezach integracyjnych. Taki tor zawiera przeszkody w postaci równoważni i garbów oraz slalomu, który jest wyznaczany przez specjalne tyczki. Aby rozstawić tor wymagany jest w miarę równy teren, dla bezpieczeństwa użytkowników najlepiej pokryty trawą.
Koszt imprezy przy wynajmie minimum 2 pojazdów:
Imprezy trwające do 8 godzin – 300 zł / 1 urządzenie Ninebot
Cena zawiera: wynajem urządzeń, rozstawienie toru, kask, obsługę przeszkolonego personelu,
Cena nie zawiera:ubezpieczenia uczestników imprezy, kosztów transportu (dojazd z Wrocławia lub Krakowa 1zł/km liczony w obie strony plus ewentualne kosztu związane z opłatami Viatol, które są liczone wg kalkulatora opłat Viatoll), kosztów wynajęcia terenu pod rozstawienie toru,
Na żyzenie klienta istnieje możliwość wybnajęcia samego urządzenia Ninebot:
Koszty wynajęcia urządzenia przy minimum 2 pojazdach to 75 zł/h jedno urządzenie,
Cena zawiera: wynajem urządzeń, indywidualną obsługę przeszkolonego instruktora, kask ochronny oraz kamizelkę odblaskową,
Cena nie zawiera: indywidualnego ubezpieczenia uczestników jazdy, opłaty za dojazd do wyznaczonego miejsca, (dojazd z Wrocławia lub Krakowa 1zł/km liczony w obie strony plus ewentualne kosztu zwjązane z opłatami Viatol, które sa liczone wg kalkulatora opłat Viatoll)