Ninebot- E

Ninebot to jeden z najbardziej niesamowitych środków transportu. Niesamowicie futurystyczny wygląd oraz możliwości tego urządzenia wyróżniają się na tle konkurencji. Przyjemność z jazdy zaczyna się w momencie przechylenia się do przodu lub do tyłu.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz zwrotności Ninebot jest idealnym rozwiązaniem dla osób poruszających się po mieście. Można bez problemu i przede wszystkim bez korków dojechać do restauracji czy na uczelnię.

Sterowanie odbywa się przy pomocy balansu naszego ciała. Jeśli chcemy jechać do przodu po prostu przechylamy się w tym kierunku a pojazd zacznie jechać samemu. Ninebot, dzięki swoim czujnikom, jest w stanie określić postawę osoby kierującej i utrzymać równowagę samemu.

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych jest on w pełni interaktywny i bez problemu łączy się poprzez Bluetooth. Daje to możliwość zdalnej kontroli nad Ninebot’em oraz inteligentną diagnozę.

Ninebot to najlepszy wybór do przemieszczania się na krótkich dystansach. Maksymalna prędkość 20km/h, wspaniałe pochłanianie wstrząsów oraz bardzo dobra przyczepność dzięki 16-calowym oponom Michelin sprawiają, że Ninebot’em można bez problemu przejechać po ogranicznikach prędkości i innych niewysokich przeszkodach.

Ninebot’a można bardzo łatwo rozłożyć na dwie części – główna rama z kołami oraz drążek sterujący. Całość waży nieco ponad 20 kilogramów i bezproblemowo mieści się w bagażniku każdego auta. Można udać się samochodem w pobliże plaży, a na miejscu pojechać na przejażdżkę Ninebot’em.

Najistotniejszym argumentem przemawiającym za Ninebot’em jest łatwość w poruszaniu się w zatłoczonych miastach oraz świadomość, że wszędzie będziemy szybciej niż ludzie siedzący w samochodach w korkach.

Aplikacja mobilna

Aplikacja Ninedroid jest już dostępna w Sklepie Apple App oraz jako aplikacja Android. Dzięki niej możemy bez problemu kierować funkcjami oraz ustawieniami naszego Ninebot’a.

Nasz smartfon może służyć jako deska rozdzielcza, zdalne sterowanie pojazdu a dodatkowo możemy dzielić się naszymi osiągnięciami ze znajomymi. Na wyświetlaczu telefonu będą pojawiać się informacje o stanie pojazdu i ostrzeżenia o ewentualnych usterkach. Aplikacja pozwoli również na personalizację naszego Ninebot’a pod względem koloru oraz funkcji.

Aplikacja Ninedroid to sama zabawa i przyjemność z używania Nienebot’a.

Każdy pilot do Ninebot’a jest elegancki i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Umieszczone na nich 4 przyciski odpowiadają za podstawowe funkcje naszego pojazdu. Do każdego pilota dodajemy dedykowane pudełko Ninebot, które prezentuje się bardzo stylowo.

Dane techniczne