Ninebot One

Ninebot One jest inteligentnym i super modnym pojazdem osobistym. Nauka jazdy trwa tylko 10 minut, a potem już godzinami można czerpać przyjemność z przemieszczania się tym niesamowitym pojazdem po ulicach miasta.

Ninebot One jest lekki, gdyż jego konstrukcja opiera się na ramie ze stopu magnezu, jak również przenośny, dzięki uchwytowi do podnoszenia, który schowany jest w obudowie.

Ninebot’em One można jechać do pracy lub na uczelnię, a potem gdy już dotrzesz na miejsce, zapakować go w elegancki plecaczek (dostępny jako „opcja”), który ułatwi przenoszenie urządzenia kiedy z niego nie skorzystasz.

Ninebot One to czysta przyjemność z jazdy i niezapomniane wrażenia. Dzięki zastosowanym elementom, nasz Ninebot może osiągnąć maksymalną prędkość 20 km/h.

Przy w pełni naładowanych akumulatorach możemy pokonać dystans aż 30 kilometrów co znacznie ułatwia poruszanie się po mieście.

Od momentu podłączenia akumulatora do ładowania wystarczą max. 2 godziny do pełnego naładowania i dalszej jazdy.

Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów do budowy Ninebot’a One, jego waga wynosi jedynie 12,8kg!

Całkowicie wodoodporny

Ninebot One jest zupełnie wodoszczelny. Jego wodoodporność jest zgodna z IP65, bez względu na wiatr i deszcz.

Ninebot One będzie Ci zawsze towarzyszył niezależnie od warunków pogodowych.

Instalacja elektryczna Ninebot’a One jest w pełni szczelna i wypełniona, co oznacza, że możesz go używać zawsze i wszędzie bez żadnych obaw. Wystarczy przetrzeć Ninebot’a sprayem jeśli się zabrudził.

Dane techniczne